Yasal Uyarı

Bu Web sitesinin sahibi ve yürütücüsü merkezi 5301 sok No:21 Çamdibi/İzmir adresinde kayıtlı Peteksan Oto Radyatör Sanayi Ticaret Ltd. Şti.‘dir. Web sitesinin ziyaretçileri aşağıdaki koşullara uymakla yükümlüdürler.
Bu web sitesinin tüm sayfalarında yazılı tüm metinlerin, fotoğrafların, tasarımların, resimlerin ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü eserlerin telif hakkı Peteksan Oto Radyatör Sanayi Ticaret Ltd. Şti’ne ait olup hiçbirisi web sitesinin sahibinin yazılı izni alınmaksızın kullanılamaz. Yalnızca kişisel kullanım için bu web sitesinden kendinize kopya alabilirsiniz, bilgileri yazdırabilirsiniz. Ticari veya çıkar amaçlı yada kamusal kullanım için kullanıma ve paylaşıma izin verilmemiştir.
Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler ve öneriler ön bilgilendirme amaçlı olup bunlara dayanarak karar vermemeniz gerekir. Herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Peteksan Oto Radyatör Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’ne atfedilemez. Peteksan, bu web sitesinde sunulan bütün bilgilerin doğru olmasına gayret etmekte, ancak bunların doğru olduğuna dair garanti vermemektedir. Bu bilgiler yardımıyla verdiğiniz kararların sonuçlarından, uğrayabileceğiniz zarar ya da ziyandan Peteksan Oto Radyatör Sanayi Ticaret Ltd. Şti. sorumlu değildir.
“PETEKSAN” markası ve logosu, Peteksan Oto Radyatör Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’ne ait olup tescillidir. Site içerisinde anılan diğer tüm ticari markalar kendi hak sahiplerine aittir, yalnızca ürünlerimizin kullanım noktalarının kolay tanıtımı amaçlı kullanılmıştır.
Peteksan’ın web sitesine başka bir web sitesinden yada Peteksan’ın Web sitesinden başka bir web sitesine ulaşıldığında içeriğinden Peteksan Oto Radyatör Sanayi Ticaret Ltd Şti. sorumlu olmayacaktır.
Site yürütücüsünün ve sahibinin, bu yasal uyarıyı ve site içeriğini habersiz genişletme, güncelleme veya değiştirme hakkı saklıdır. Bu web sitesine girilmesi ile bu yasal uyarının kabul edildiği anlaşılmaktadır.